27 marca 2022 Udostępnij

Smoothies kinowe - inny sposób na przyjemne spędzenie czasu w kinie

Smoothies do kina

Jeśli jesteś osobą, która zamawia popcorn i napój gazowany za każdym razem, gdy idziesz do kina, możesz być już trochę zmęczony tym, że zawsze masz to samo menu i te same słodzone napoje. Aby cieszyć się filmem tak samo dobrze, ale w zdrowszej wersji, proponujemy smoothie.

Być może nie widziałeś tej opcji w żadnym kinie, w którym byłeś wcześniej, i myślisz, że jest ona możliwa tylko wtedy, gdy przyniesiesz ją z domu. Cóż, mylisz się. Jeśli jesteś w Dubaju, są kina, w których możesz obejrzeć film z jednym z naszych smacznych smoothie.

Reel Cinemas

Reel Cinemas ma w Dubaju aż sześć lokalizacji, w których można skosztować szerokiej gamy przekąsek i menu, oglądając najnowsze filmy. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w przestronnym fotelu z wbudowanym stolikiem, na którym zmieści się Twoje menu, popijając jedno z naszych pysznych smoothies.

Do każdego rodzaju filmu lub nastroju można dobrać odpowiednią kombinację. Zielona maszyna" jest idealna do filmów akcji, pełna energii i witalności, tak jak to smoothie. Jeśli jesteś bardziej romantyczny, koniecznie spróbuj "Malinowej miłości" lub "Karaibskiego pocałunku" do swojego filmu.

Aby zrelaksować się w dużym fotelu w Reel Cinemas i przenieść się do odległych światów z egzotycznym akcentem, nie ma nic lepszego niż nasza "Tropi Colada" lub "Mango Paradise". A dla bardziej odważnych - "Acai Kick", który swoim wyjątkowym smakiem przeniesie Cię na planety science fiction.

Jeśli oprócz zdrowego napoju szukasz posiłku, który idealnie pasuje do smoothie, w kinach Reel Cinemas znajdziesz wiele opcji, od świeżych sałatek po nachos, falafel i jalapeños.

W tych kinach, wyposażonych w najnowocześniejsze technologie i udogodnienia, nie tylko obejrzysz film, ale przeżyjesz prawdziwe doświadczenie. Kina wielosalowe mają setki ekranów. To największy i najbardziej luksusowy kinopleks na świecie, w którym masz także dostęp do nieskończonej liczby lokali gastronomicznych. Jeśli lubisz film i jedzenie, to najlepszym rozwiązaniem jest menu kinowe z orzeźwiającym smoothie, dzięki któremu wyjdziesz pełen energii i z uśmiechem na twarzy. Czy skusisz się na tę filmową propozycję?

Komentarze (0)