9 września 2020 Udostępnij

Kontroluj koktajle, które robisz za pomocą blendera

Blender jest podobny do sokowirówki, z wyjątkiem urządzenia mechanicznego, które jest "jak sokowirówka", gdzie napełnia się filiżankę płynem lub wyciska sok z górnej części słoika. Osiągnięcie pełnej wydajności miksera może trwać od 3 do 20 minut. W tym momencie trzeba trochę poczekać, a następnie rozpocząć przetwarzanie.

Istnieje wiele różnych marek blenderów, ale większość z nich jest jednorazowego użytku i wszystkie mają te same podstawowe cechy. Można otrzymać pojedyncze i wielokrotne ostrza, można dodawać do jedzenia lub napoju i przetwarzać je w tym samym czasie.

W celu uzyskania soku, można po prostu umieścić jedzenie lub napój w pojemniku i nacisnąć przycisk, aby rozpocząć proces. Za pomocą miksera można napełnić urządzenie produktem spożywczym lub napojem. Następnie naciskasz przycisk, aby uruchomić mikser.

Blendery mają jeszcze kilka innych funkcji i zostaną omówione w dalszej części artykułu. Możesz również zakupić urządzenie z przystawką do blendera lub sokowirówki do zimnej prasy. Pozwoli Ci to na większą kontrolę i wykonywanie smoothies w podróży. Jak kupić mikser, wyjaśnię to w dalszej części artykułu.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest to, że najlepszym sposobem na usunięcie miazgi z soku jest użycie sokowirówki. Można iść kupić, a następnie użyć przystawek do przetwarzania soku. Sok z owoców można też sokować samodzielnie. Jeśli nie posiadasz sokowirówki, a jesteś po prostu zainteresowany usuwaniem miąższu, to właśnie to możesz zrobić. Możesz pokroić owoce w plasterkach. W ten sposób można uzyskać większą część soku z owoców. Ponadto, można pozostawić trochę miąższu w słoiku sokowirówki. Następnie można wypić miąższ. W ten sposób oszczędzisz sobie również trudu samodzielnego krojenia owoców. Jednak dopóki miąższ jest usuwany z owocu, sok owocowy będzie bezpieczny do picia. Można również użyć łyżki do usunięcia miąższu. Upewnij się tylko, że nie usuwasz zbyt dużej ilości miąższu.

Do usuwania miazgi można użyć łyżki. Tylko upewnij się, że nie wyjmiesz za dużo miazgi. Można pić surowy sok owocowy z jedzeniem. Chociaż na etykiecie znajdują się pewne ostrzeżenia przed spożyciem surowego soku owocowego, niektóre z ostrzeżeń FDA nie mają zastosowania do surowego soku owocowego. Na przykład, etykieta "Nie do stosowania u dzieci poniżej 3 roku życia" na soku pomarańczowym może, ale nie musi być umieszczona na etykiecie soku pomarańczowego, w zależności od etykiety producenta. W rzeczywistości, FDA wydała ostrzeżenia "brak informacji" dla soku pomarańczowego, soku winogronowego i większości soków. Na przykład, etykieta "nie do stosowania u dzieci poniżej 3 roku życia" na soku pomarańczowym może, ale nie musi być umieszczona na etykiecie soku pomarańczowego, w zależności od etykiety producenta. W rzeczywistości, FDA wydała ostrzeżenia "brak informacji" dla soku pomarańczowego, soku winogronowego i większości soków. Sok może być stosowany w produktach spożywczych, jeśli jest oznaczony jako sok, sok wzmocniony lub ma niską zawartość kalorii i nadaje się do zdrowego odżywiania. Nie może być stosowany jako składnik żywności lub napoju, chyba że spełnia te wymagania.

Komentarze (0)