14 września 2020 Udostępnij

Rzeczy, o których należy pamiętać w przypadku sokowirówek z zimną prasą

W tym samym czasie można używać tylko jednej wyciskarki na zimno. Będziesz odpowiedzialny za to, co mieszasz. Będziesz wkładał surowe składniki do soków z zimnej prasy, ale z małym silnikiem. W tym samym czasie można używać tylko jednej wyciskarki na zimno, co mieszasz. Będziesz musiał poczekać, aż lód się roztopi, bo płyn nie jest jeszcze wystarczająco zimny. Zimna prasa w końcu zamieni się w prasę parową.

Wybór sokowirówki do sokowania w prasie zimnej

Najprostszym sposobem na wyprodukowanie soku z zimnej prasy jest zakupienie samodzielnej wyciskarki do soków z zimnej prasy. Są one one niedrogie i na ogół dobrze działają. Wielu producentów produkuje samodzielne wyciskarki do soków z zimnej prasy. Jedynym wyjątkiem jest samodzielna wyciskarka IJ Juicery, która jest taka sama jak komercyjna wyciskarka soków z zimnej prasy, ale z małym silnikiem.

Wielu ludzi własnoręcznie robi zimne sokowirówki z prasy. Można kupić pudełko wstępnie uformowanych kostek lodu. Będziesz też potrzebował miksera. Robot kuchenny jest opcjonalny. Na tym filmie wideo robię sok z zimnej prasy, używając świeżego, mrożonego soku pomarańczowego zamiast wstępnie rozdrobnionego lodu. Bardziej szczegółowe informacje na temat wyciskarki do soków z zimnej prasy i sposobu samodzielnego przygotowania znajdują się w tym artykule. Kiedy robisz sok z zimnej prasy, zachowaj szczególną ostrożność, aby kostki lodu dokładnie ostygły przed wyciśnięciem miąższu. Nie chcesz, aby lód zamienił się w syrop, przez co sok z zimnej prasy stanie się mętny i obrzydliwy. W niektórych częściach świata wiele osób nie może nawet znaleźć w swojej okolicy lodu do sokowania owoców, dlatego też będą one używać zimnego tłoczenia soku z koncentratu soku owocowego.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem sokowirówki prasowej na zimno, ale nie chcesz przewijać gotówki za całą jednostkę, wypróbuj nasz prosty domowy przepis na sokowirówkę prasową na zimno. To ułamek kosztów i o wiele lepszy smak niż cokolwiek, co możesz kupić w sklepie. Przepis: Sokowirówki z zimną prasą Często spotykamy się z pytaniami dotyczącymi produkcji domowych sokowirówek, a czasami otrzymujemy pytania o to, jakiego rodzaju prasy do soków powinniśmy używać. Dość często ludzie zaczynają od najtańszych sokowirówek, a kiedy coś się nie udaje, chcą przestawić się na coś droższego. Dla nas wszystko sprowadza się do tego, co mamy do dyspozycji. Sokowirówki mogą się bardzo różnić ceną, ale wspólnym mianownikiem jest to, że każda prasowana na zimno sokowirówka ma dwa uchwyty (czasami więcej). Widzieliśmy prasy z 3 uchwytami, 4 uchwyty i 5 uchwytów. Możesz mieć więcej lub mniej, w zależności od tego do czego będziesz jej używać, ale ogólnie rzecz biorąc, będziesz potrzebował dwóch uchwytów.

Komentarze (0)