4 lutego 2022 Udostępnij

Caribbean Kiss Smoothie, sen nocy letniej

Lato jest tuż za rogiem i tylko jedna rzecz zaprząta nasze myśli: cieszyć się dobrą pogodą, zarówno w dzień, jak i w nocy. O tej porze roku mamy wiele rzeczy do zrobienia, ale być może to, na co mamy największą ochotę to basen, plaża i opalanie się.

Dla tych wspaniałych letnich planów, każde z naszych smoothie będzie idealnym dodatkiem, ale na razie chcemy porozmawiać o naszym Karaibskim Pocałunku.

Jego mieszanka smaków to podróż dla zmysłów na Karaiby. Doskonale łączy smaki truskawki, mango i melona; trzy idealne owoce na tę porę roku. W ciągu dnia orzeźwi Cię, a wieczorem będzie najlepszym towarzyszem, ponieważ jest zdrowym, orzeźwiającym, nawilżającym i oczywiście pysznym rozwiązaniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o jego składnikach? Więc czytaj dalej!

Składniki Karaibskiego Pocałunku Smoothie

Truskawki: To chyba najpopularniejsza "naturalna słodycz", ponieważ truskawki można łączyć z tak wieloma rzeczami i dodają pysznego smaku do wszystkiego. Mamy również szczęście, że mamy system IQF, który pozwala na zamrożenie owoców w ciągu pierwszych 24 godzin od ich zebrania, dzięki czemu możemy cieszyć się tymi owocami przez cały rok. A co najlepsze, zachowuje on wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały, i to bez konieczności dodawania konserwantów czy barwników. To jest wspaniałe!

Truskawki składają się głównie z wody, co sprawia, że są bardzo niskokaloryczne (np. 100 g truskawek zawiera ok. 35 Kcal). Ich składniki odżywcze obejmują witaminę C, która wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, oraz witaminę E, która działa jako przeciwutleniacz. Są również bogate w potas i błonnik, który reguluje pracę jelit.

Mango: Mango to kolejny owoc, który znajdziesz w naszym karaibskim pocałunku, który nadaje mu bardzo szczególny charakter. Oprócz walorów smakowych, mango jest również niesamowitym owocem. Oprócz wszystkich swoich licznych właściwości, mango pomaga zapobiegać chorobom, pomaga nam dbać o nasze oczy dzięki zawartości witaminy A, zapewnia wiele korzyści dla naszej skóry, pomaga poprawić naszą pamięć, itd. Jedzenie tego owocu codziennie to świetny pomysł!

Melon: Powszechnie wiadomo, że jedną z cech melona jest jego wysoka zawartość wody, która utrzymuje nas nawodnionymi przez cały dzień. Dlatego właśnie nasz Caribbean Kiss Smoothie jest idealny na tę porę roku.

Jest słodki i orzeźwiający; a do tego zawiera wiele ciekawych właściwości. Ma wysoką zawartość kolagenu, więc można powiedzieć, że jedzenie melona może pomóc nam zachować młodość. Jest również dobry dla układu nerwowego i mięśniowego ze względu na zawartość potasu.

Wyobraź sobie eksplozję składników odżywczych z Karaibskim Pocałunkiem, to idealny sposób na rozpieszczenie swojego ciała!

Jak go przyrządzić?

 

Wystarczy, że kupisz torebkę ze składnikami Caribbean Kiss. Torebka jest doskonale zamknięta, dzięki czemu produkt zachowuje swoje najlepsze właściwości. Kawałki owoców są wstępnie wybrane, umyte i przygotowane w odpowiednich ilościach, tak aby po zakończeniu przyrządzania miały charakterystyczny smak naszego smoothie.

Dodaj torebkę z owocami do blendera i wymieszaj z 250 ml wody lub soku jabłkowego. Jeśli chcesz zrobić go z sokiem, uważamy, że sok jabłkowy jest najlepszy, ponieważ jest neutralny i nie zmienia zbytnio charakterystycznego smaku smoothie.

Więcej znajdziesz na: http://naszezdrowiegl.pl

Komentarze (0)