5 lutego 2022 Udostępnij

Powitaj wrzesień swoimi smoothie i nowymi zdrowymi postanowieniami

Wiemy, że zostało jeszcze trochę letnich dni, ale wrzesień to dla wielu synonim powrotu do rutyny i końca wakacji. Często jest to również czas, kiedy spoglądamy wstecz i przypominamy sobie postanowienia, które musimy jeszcze zrealizować przed końcem roku.

Ponieważ lato to czas radości i choć lubimy nadal dbać o siebie, np. pijąc nasze orzeźwiające smoothie, są to również dni, kiedy mamy tendencję do drobnych odstępstw. Być może ćwiczyliście mniej niż zwykle, albo jedliście różne, pyszne, ale mniej zdrowe posiłki. Najważniejsze jest jednak to, aby dobrze się bawić!

Więc, jeśli to do Ciebie przemawia, nie martw się. Czytając dalej, przekonasz się, że nasze wskazówki mogą pomóc Ci w jak najlepszym starcie po powrocie do pracy lub szkoły.

Ćwiczenie od mniej do więcej

Ta rada skierowana jest przede wszystkim do osób, które przestały uprawiać aktywność fizyczną i spędzają więcej czasu na odpoczynku. Dobra robota! Czas jednak doprowadzić organizm do stanu używalności.

Nasze ciało ma pamięć i to jest dobra strona tego, że przez cały rok utrzymywaliśmy rutynę ćwiczeń. Zalecamy jednak, aby zacząć od mniejszej ilości ćwiczeń, aby się nie przemęczać i uniknąć niechcianych kontuzji. Jeśli jednak zamierzasz zacząć ćwiczyć po wakacjach, nigdy nie jest za późno! Zalecamy również, abyś zaczynał powoli, abyś mógł trzymać się rutyny i nie zmęczył się zbytnio.

Zawsze dobrze jest zadbać o nawodnienie organizmu i nabrać sił przed ćwiczeniami. Nasz smoothie Green Machine pomoże Ci zwiększyć energię dzięki zawartym w nim owocom i warzywom, więc nie czekaj dłużej i dodaj go do swojej diety! ????

Organizuj swoje codzienne posiłki

Kolejną ważną kwestią, o której należy pamiętać, jest to, jak mało czasu mamy po powrocie z wakacji. Jedzenie poza domem często staje się jednym z naszych ulubionych zajęć: próbowanie różnych potraw, smakowanie innych kultur czy delektowanie się pysznymi deserami.

Aby uporządkować swoje codzienne posiłki i nadal dbać o siebie, polecamy zrobienie cotygodniowych zakupów i zaplanowanie tego, co zamierzamy zjeść. Pomoże Ci to bardziej zadbać o siebie i uniknąć najeżdżania na lodówkę lub wyrzucania jedzenia, ponieważ jeśli kupisz za dużo jedzenia, może się ono zepsuć.

Przy układaniu tygodniowego jadłospisu polecamy wziąć pod uwagę szeroką gamę smoothies, które pozwolą Ci cieszyć się różnymi smakami każdego dnia. Można je kupić w każdym z naszych centrów dystrybucyjnych. Oprócz tego, że zadbasz o siebie, będziesz cieszyć się ich niesamowitym smakiem!

Zaplanuj swoje działania

Chcemy zrobić dużo w krótszym czasie, dlatego polecamy odkurzyć swój kalendarz i zacząć ustalać harmonogramy. Na przykład, ponowne podjęcie ulubionego zajęcia, spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną, których dawno nie widziałeś, lub po prostu poświęcenie czasu sobie. Lepiej jest zorganizować wszystkie swoje zajęcia, aby nie dać się przytłoczyć brakiem czasu.

Jedną z rzeczy, na którą zapewne czekasz z niecierpliwością, jest ponowne wyjście do kina z przyjaciółmi. Pamiętaj, że jeśli się na to zdecydujesz, możesz cieszyć się naszymi świeżymi smoothies w każdym z 'Reels Cinema' w Dubaju. W ten sposób możesz nadal dbać o siebie, oglądając jednocześnie świetny film - same plusy!

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci rozpocząć wrzesień w najlepszy możliwy sposób. A ponieważ pozostało jeszcze kilka gorących dni, dlaczego nie odkryć różnych orzeźwiających i zabawnych sposobów na picie smoothie przez resztę lata.

Komentarze (0)