5 listopada 2020 Udostępnij

Jak używać oleju rycynowego do rozpuszczania katarakty i uzyskania dobrego wzroku

Zaćma to zmętnienie i pogorszenie się stanu soczewki oka z powodu zgrubienia związanego z wiekiem, które kiedyś występowało u osób starszych i mogło prowadzić do ślepoty. Jednak nawet młodsze osoby dostają katarakty z tego, co teraz rozumiemy, wynika z wadliwej diety.

Zaćma, podobnie jak wszystkie inne stany zwyrodnieniowe, jest wynikiem uszkodzeń spowodowanych przez wolne rodniki lub utlenianie.

W przypadku zaćmy jest to utlenianie do struktury białkowej soczewki, proces zwany glikowaniem. Uszkodzenie to porównuje się do procesu przemiany białka białka jaja kurzego w nieprzezroczyste, gdy jest ono powoli podgrzewane (proces glikacji), działający od zewnętrznego pierścienia soczewki do jej środka.

Badania wykazują, że osoby z niskim poziomem antyoksydantów w organizmie mają większe szanse na rozwój zaćmy. Utrzymując wysoki poziom glutationu (najważniejszego przeciwutleniacza w naszym organizmie), można opóźnić zaćmę i uniknąć operacji zaćmy. Pokarmy o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy doskonale nadają się do leczenia zaćmy i innych problemów z oczami, od wewnątrz na zewnątrz.

Powiązane czytanie: Co to jest zaćma, przyczyny, objawy i zmiany w diecie/stylu życia, które mogą pomóc jej zapobiec lub odwrócić.

Czy można wyeliminować zaćmę bez operacji?

Medycyna mówi nam, że operacja to jedyna możliwość usunięcia katarakty. Podczas gdy chirurgia może być najlepszym rozwiązaniem w leczeniu zaawansowanego przypadku zaćmy, istnieje kilka naturalnych sposobów, które można rozpuścić lub odwrócić zaćmy, jeśli odkryłeś stan wcześnie.

Ten jeden składnik może być używany do odwracania i rozpuszczania zaćmy. Z moich badań wynika, że jest również korzystne dla poprawy innych problemów z oczami, takich jak zapalenie spojówek, bliskość i dalekowzroczność, suche oczy i wieku związanego z zwyrodnieniem plamki żółtej.

Kiedy zrozumiesz, że problemy z oczami są powodowane przez "utlenianie" (lub glikowanie), to poprzez stosowanie przeciwutleniaczy i spożywanie pokarmów o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy do leczenia od wewnątrz, ma to całkowity sens!

Naturalni uzdrowiciele rozumieją to od wielu dekad. Olej rycynowy jest bogaty w antyoksydanty i ma wiele korzystnych składników odżywczych dla oczu. To powiedziawszy, używanie odpowiedniego rodzaju oleju rycynowego jest niezwykle ważne, aby nie uszkodzić wzroku!

Katarakty można odwrócić. Można je rozpuszczać, a wzrok można przywrócić bez operacji.

Jak naturalnie rozpuszczać katarakty olejem rycynowym

Rodzaj oleju do zestawów kołowych

Przeczytaj tutaj o wielu korzyściach dla zdrowia płynących z oleju rycynowego.

Dla potrzeb tego naturalnego środka zaradczego bardzo ważne jest, aby stosować tylko czysty (100%), organiczny, tłoczony na zimno, bez heksanu i chemikaliów olej rycynowy. Powinny być one dostarczane w ciemnych, szklanych butelkach. Organiczny olej rycynowy Palma Christi z Heritage Store jest marką, której ufam.

BUY Pure, Organic, Cold-Press, Hexane-Free Castor Oil For Eyes >>

Niektóre zestawy kołowe mogą być wyposażone w ostrzeżenie, aby nie rzucać się w oczy, ale wysokiej jakości olej do zestawów kołowych, który spełnia wyżej wymienione kryteria, jest bezpieczny w użyciu do tego celu. Używaj go raz i zobacz, czy masz poprawę rano.

Olej rycynowy jest dobry dla suchych oczu, katarakty i ogólnego zdrowia oczu.

Wiele osób z powodzeniem stosowało ten olej rycynowy do leczenia problemów z oczami, w tym suchych oczu, czerwonych oczu, wrażliwych oczu, krótkowzroczności, katarakty, jaskry, a nawet do ciemnych kręgów wokół oczu!

Zobacz poniżej opinie niektórych osób, które próbowały go stosować, lub przejdź tutaj:

BUY Pure, Organic, Cold-Press, Hexane Free Castor Oil For Eyes >>

Kiedy i jak używać oleju rycynowego jako szpilki do oczu

Za pomocą kroplomierza do oczu wkładamy do każdego oka tylko jedną kroplę tego czystego oleju rycynowego, raz dziennie.

Jeżeli do butelki nie dołączono kroplomierza, wystarczy umieścić kroplę olejku do kółek na czystym palcu i nanieść ją bezpośrednio na oczy. Powtórzyć na drugim oku. Odlać nadmiar czystą bibułą.

Sugerujemy, aby robić to w nocy, tuż przed pójściem spać, ponieważ przy aplikacji może dojść do rozmazania wzroku. Leżąc i zamykając oczy na noc, olej rycynowy wykonuje swoją pracę uzdrawiającą.

Rano na krawędzi oczu mogą tworzyć się skórki. Jest to zwapnienie i inne sprawy, które są rozpuszczane w celu ich usunięcia. Wystarczy zmyć je środkiem do mycia twarzy lub delikatnym mydłem.

Większość osób, które stosowały ten środek zgłosiły, że następnego ranka ich wzrok nieco się poprawił i nadal się poprawia. Jeśli po zastosowaniu olejku trzy noce z rzędu nie widać poprawy wzroku, mogą pojawić się inne schorzenia, które należy najpierw skorygować, na przykład cukrzyca.

Podczas stosowania olejku rycynowego nie zaszkodzi to oczom, ale możesz nie widzieć rezultatu tak szybko, jak byś chciał. Niektóre osoby zgłaszały, że ich wzrok powraca do normy w ciągu kilku tygodni, niektóre nawet do 3 miesięcy. Wszystko zależy od stopnia twojego zwyrodnienia oczu, dla każdego jest ono inne.

Daj nam znać, jak to dla ciebie działa!

Uwaga!

Czysty olej rycynowy jest na ogół bardzo bezpieczny dla oczu. Jedyny czas, w którym należy unikać używania oleju rycynowego w oczach to czas, gdy kanały łzowe są zablokowane lub gdy masz infekcję oczu. W takim przypadku należy używać srebra koloidalnego, które działa cuda.

Komentarze (0)