16 sierpnia 2021 Udostępnij

Plaster Taro: Obkurczaj i rozpuszczaj torbiele i włókniaki za pomocą tego tradycyjnego środka

Jeśli cierpisz z powodu włókniaka lub torbieli, możesz wypróbować ten łatwy i skuteczny naturalny środek, który od wieków stosowany jest w tradycyjnej medycynie japońskiej.

Korzeń taro (łac. Colocasia Esculenta) jest jadalną rośliną z rodziny Araceae. Corm (nie kukurydza), jest w zasadzie zgrubiałą podziemną łodygą, w której roślina przechowuje swoje składniki odżywcze.

Uprawiany w regionach tropikalnych, korzeń taro ma potężną zdolność "wyciągania toksyn". Może być używany do "wyciągania" trujących odpadów przechowywanych w komórkach organizmu.

Korzyści zdrowotne wynikające z plastrów taro

Okłady z taro lub plastry z taro mogą być stosowane w celu złagodzenia bólów i dolegliwości, w szczególności:

  • W leczeniu torbieli, włókniaków (łagodnych guzów) i obrzęków limfatycznych Okłady z taro mogą zmniejszyć stan zapalny każdego rodzaju Taro może być stosowany w celu ułatwienia procesu gojenia w przypadku urazów, takich jak złamane kości, zwichnięcia i nadwyrężenia stawów lub bóle stawów artretycznych Zastosowanie okładu z taro za uchem może złagodzić problemy z uszami.

Instrukcja wykonania plastra z korzenia taro krok po kroku

W tym remedium na plaster z taro zastosujesz dwie różne metody leczenia: kompres z imbiru, a następnie plaster z taro.

Co jest potrzebne do wykonania plastra z taro?

Na okład z tynku z taro:

  • Korzeń taro Starty świeży imbir 1 czysty bandaż

Na kompres z imbiru:

  • 120g świeżego korzenia imbiru lub 1 łyżka stołowa sproszkowanego imbiru.
  • Duża patelnia z pokrywką.
  • 1 litr wody A tarka 1 duży ręcznik i 2 ściereczki do rąk. Mała bawełniana torba z sznurkiem do zamknięcia... Gumowe rękawiczki

imbir

Przygotowanie tynku z taro

Plaster z taro nałożysz zaraz po kompresie z imbiru, więc przygotuj oba środki zanim zaczniesz.

Krok 1: Kompres imbirowy (5 minut):

  • Najpierw zastosuj ten gorący okład imbirowy, ale tylko przez pięć minut. Okład z imbiru pobudzi krążenie i przygotuje dotknięty obszar do bardziej efektywnego leczenia plastrem taro.

Krok 2: Nałożenie plastra taro:

  • Obierz zewnętrzną brązową skórę z korzenia taro za pomocą płaskiej tarki, odrzucając skórę. Zetrzyj na tarce biały, wewnętrzny korzeń taro i wymieszaj z 5% startego korzenia imbiru. Nałożyć półcentymetrową warstwę tej mieszanki bezpośrednio na skórę i przykryć lnianą ściereczką. Użyj bandaża, aby mocno przytrzymać mieszaninę w miejscu. Pozostaw plaster taro w miejscu przez 4/5 godzin. To daje czas, aby leczenie zaczęło działać.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące stosowania plastra Taro

Jak długo muszę stosować plaster taro?

Aby leczenie było skuteczne, należy nakładać plaster codziennie przez co najmniej dwa tygodnie.

Wskazówka: Biorąc pod uwagę czas trwania i częstotliwość leczenia, ważne jest, aby dobrze zamocować plaster na miejscu i upewnić się, że jest on wygodny. Dzięki temu będziesz mógł wykonywać swoje codzienne obowiązki.

Gdzie można kupić korzeń taro/albi?

Korzeń taro można znaleźć w sklepach z naturalną żywnością, chińskich lub ormiańskich sklepach spożywczych lub sklepach azjatyckich. Taro (a.k.a. albi lub kalo) jest podobny do batatów, ale jego skórka jest owłosiona i ciemnobrązowa. Do naszych celów zaleca się zbieranie mniejszych bulw, a nie dużych, ponieważ uważa się, że są one bardziej skuteczne w przypadku plastrów.

Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć taro?

Jeśli nie możesz znaleźć taro, możesz użyć zwykłego ziemniaka: zetrzyj ziemniaka na tarce i rozgnieć kilka zielonych warzyw liściastych. Jarmuż jest dobrym rozwiązaniem. Wymieszaj je w równych proporcjach. Następnie możesz nałożyć tę mieszankę na dotknięty obszar jak zwykły plaster taro.

Więcej na: http://wyciskarkiranking.pl

Komentarze (0)