14 września 2020 Udostępnij

Sok z selera

Gdyby ludzie znali wszystkie silne właściwości lecznicze soku z selera, zostałby na powszechnie okrzyknięty cudownym superpożywieniem. Seler naciowy ma niesamowitą zdolność do wprowadzania daleko idących usprawnień we wszelkiego rodzaju kwestiach zdrowotnych.

Seler jest prawdziwym wybawcą, jeśli chodzi o choroby przewlekłe. Widziałem tysiące ludzi cierpiących na choroby przewlekłe i tajemnicze, którzy przywracali swoje zdrowie, pijąc 16 uncji soku z selera dziennie na pusty żołądek. Dlatego już dawno temu rozpocząłem ruch picia czystego, prostego soku z selera i dlatego chcę mieć pewność, że ludzie wiedzą, jak używać tego mocnego napoju poprawnie i skutecznie.

Sok z selera jest najsilniejszy, gdy pije się go samemu. Wspaniale jest spożywać inne soki zielone lub warzywne i dodawać do nich takie produkty jak szpinak, jarmuż, pietruszkę, kolendrę lub jabłka, ale te mieszane soki pije się w innym czasie niż zwykły sok z selera. Te mieszanki działają inaczej niż to, co polecam jako Twoje największe narzędzie odzyskiwania zdrowia: czysty sok z selera wzięty na pusty żołądek. Jeśli wypijesz sok z selera z samego rana, wzmocni on również trawienie pokarmów, które spożywasz przez resztę dnia.

Jeśli chcesz szybko i skutecznie wyleczyć się i poprawić swoje zdrowie, postępuj zgodnie z tą rutyną:

* Każdego ranka, pić sok selera na pusty żołądek. Upewnij się, że jest to świeży, czysty sok z selera bez innych składników. Sok z selera jest napojem leczniczym, a nie kalorycznym, więc aby zasilić organizm przez cały ranek, potrzebne jest jeszcze śniadanie. Po prostu odczekaj co najmniej 15 minut po wypiciu soku z selera przed spożyciem czegokolwiek innego.

Jeśli chcesz szybko i skutecznie wyleczyć się i poprawić swoje zdrowie, postępuj zgodnie z tą rutyną: * Jeśli jesteś wrażliwy, a 16 uncji to za dużo, zacznij od mniejszej ilości i pracuj w górę.

* Używaj organicznego selera, kiedy tylko to możliwe. Jeśli używasz konwencjonalnego selera, upewnij się, że szczególnie dobrze go umyjesz przed sokiem.

* Jeśli smak soku z selera prostego jest zbyt mocny, z selera można sok z jednego ogórka i/lub jednego jabłka. Jest to świetna opcja, gdy dostosujesz się do smaku. Przyzwyczajając się do tego, zwiększaj proporcje selera; największe korzyści płyną z samodzielnego spożywania soku z selera.

PRZEPIS NA SOK Z SELERA

Zwykły, świeży sok z selera jest jednym z najmocniejszych soków leczniczych dostępnych dla nas. Ten czysty, zielony napój jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie dnia. Spraw, by sok ten stał się częścią Twojej codziennej rutyny, a wkrótce nie będziesz chciał spędzić bez niego ani jednego dnia!

Składniki:
1 kiść selera naciowego

Przygotowanie:
Opłukać seler i przepuścić go przez sokowirówkę. Pić natychmiast, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Alternatywnie, można posiekać seler naciowy i zmieszać go w szybkim blenderze do uzyskania gładkiej powierzchni. Dobrze przecedzić i natychmiast wypić.

Komentarze (0)